Mimarlık ve Ruhsat Projesi çizimi

Mimari, bir yapının ne için kullanılacağı, nereye mevkilendirileceğini ve ne kadar bütçe ayrıldığını bilinerek; yapının yönlendirilmesi, amacına uygun yapılması iklimlendirilmesi gibi ince ayrıntılarına kadar düşünülerek tasarlanan yapılardır. Yapının her bir parçasını ve nasıl inşa edileceğini gösteren ayrıntılı modeller ve çizimler inşaat sahibi için etüt halinde sunulur. Kişinin isteği doğrultusunda belli başlı kriterleri aşmayarak proje revize edilerek hayata geçmesi için projelendirme işleminin genelidir. Ruhsat Projeleri; Müşterilerimizin arsalarının bulundukları belediyenin imar planlarına göre, konut ya da işyerinin belirlenerek, belediyelerden resmi olarak belgelendirilmesi olayıdır.

Mevcut uygulamanıza uyacak, çevreye fayda sağlamak için binanızdaki veya evinizdeki yeşil özellikleri seçme ve kurma sürecinde size rehberlik eder.
Yapının maliyeti normal bütçenizden biraz daha yüksek iken, yaklaşık% 5-10. Doğru bina yüklenicisini kullanarak, verimli bir şekilde bekleyebilirsiniz.
Doğru bina yüklenicisi olarak, daha dayanıklı, daha sağlıklı yaşaması ve daha az ihtiyacı olan verimli bir ev bekleyebilirsiniz.