hakkımda

Yıl 2000 ilkokul gösterisinde Mimar rolündeyim 🙂

Hakkımda

Mimarım. 15 Nisan 1990’da Kastamonu’da doğdum. TED Bursa Kolejini bitirdikten sonra Bursa Erkek Lisesi’nde eğitimime devam ettim; Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden Mimar olarak mezun oldum (Near East University).
Orta okul döneminde Ebru Sanatı, Hat Sanatı, elemeği çalışmalar ile ilgilendim. Karakalemin yanı sıra bilgisayar destekli perspektif çizimleriyle de ilgilendim. Bu sayede çoğu programa hakimdim ve üniversitede rahat bir öğrencilik geçirdim. Üniversite sonrası Söğüt/Bilecik Ulaştırma ve Eğitim Taburu’nda Vatani Görevi’ni yaptım. Sert geçen kış sebebiyle yıkılan eğitim birlikleri ve hasar gören binaların projelerini dışarıya(para karşılığı) çizdirtmeyerek, rütbelisinden işi talep ederek yeniden çizdim. Aynı zamanda kirpi, kobra, unimog gibi askeri araçların sürücüsü olan rütbelilerimizin taşıdığı tüm amblemler tarafımca tasarlanmıştır.
İnsana insan olduğu için değer vermek gerektiğini hayat felsefem yaparak din, dil, ırk ayrımı yapmadan her ortamda gördüğüm yanlışları ve kendi doğrularımı yaşayarak, ahlaki davranışlarımla örnek olmaya çalışmaktayım.
Yaptığım hizmeti kendimden sonraki kuşakların da gülümseyerek hatırlaması için, en büyük hayalim; hastahane, huzur evi, cami, çocuk ıslah merkezi, fizyoterapi merkezleri gibi projelerde bulunarak vatanıma hayırlı bir insan olmak hayalindedir.

Hakkımızda

Minel Mimarlık, 1996 yılından bu yana Bursa’ da proje , inşaat, dekorasyon , tadilat alanında faaliyet göstermektedir. Kurucusu ailem olduğu için bir aile şirketiyiz demek doğru olacaktır.
Mekanların, mimari projeden uygulamaya kadar her aşamasında mimari disipline uygun çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Dekorasyon işlerini projelendirirken Avan proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini gerekirse 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz. Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar, animasyonlar, VR(Sanal gerçeklik) ve hatta AR(Augment Reality) teknolojilerini kullanarak bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçek boyutunda gösterme olanağı sağlıyoruz.
Mimari ve dekorasyon işlerinin uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışıyoruz. Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarla imalat yapıyorum.

* Proje danışmanlık ve Ruhsat Projesi hizmetleri,
* Uygulama ve iç mimarlık dahil taahhüt işleri,
* Sanal gerçeklik gözlüğüyle ; VR(Virtual Reality) ve AR(Augment Reality) desteklenebilecek projeler
* 3d ve renkli kat planları ile etüt çalışması,
* 3.Boyutta render animasyon ve sunumlar,
* 360 derece render ve bu renderlar ile sanal tur oluşturma.

781
Finished projects
803
Happy customers
1029
Working hours

FROM TRADITIONAL TO CONTEMPORARY ARCHITECTURE

The use of geothermal energy saves energy for the cooling and heating systems. The rooms are covered with spiral that in conjunction with the solar panels on the rear side of the plot, heat the pool water. Photovoltaic panels have been fitted at the rear side of the plot for the production of electric power.

ANCIENT TO MODERN BUILDING

rnare commodi vivamus minima animi laboris. Aptent ducimus mauris pellentesque orci enim occaecat dapibus vestibulum aut, cursus, auctor. Photovoltaic panels have been fitted at the rear side of the plot for the production of electric power.

TRADITIONAL ARCHITECTURE IN YOUR EYES

Convallis corrupti congue. Sociis nibh nostra? Perspiciatis hic exercitationem mus aenean amet similique deleniti, phasellus. The rooms are covered with spiral that in conjunction with the solar panels on the rear side of the plot, heat the pool water. Photovoltaic panels have been fitted at the rear side of the plot for the production of electric power.

SOME FAMOUS ARCHITECTURE IN THE WORLD

The use of geothermal energy saves energy for the cooling and heating systems. Ac rem ipsa neque eaque incidunt aut nec eos sem, similique eu, cupidatat tellus, consequat porro possimus fuga nunc labore, debitis officiis, voluptatum culpa conubia. The rooms are covered with spiral that in conjunction with the solar panels on the rear side of the plot, heat the pool water.

FROM TRADITIONAL TO CONTEMPORARY ARCHITECTURE

The use of geothermal energy saves energy for the cooling and heating systems. The rooms are covered with spiral that in conjunction with the solar panels on the rear side of the plot, heat the pool water. Photovoltaic panels have been fitted at the rear side of the plot for the production of electric power.