Şunun resmi: Burak Şengül
Mimar

Burak Şengül

15 Nisan 1990’da Kastamonu’da doğdum. TED Bursa Kolejini bitirdikten sonra Bursa Erkek Lisesi’nde eğitimime devam ettim; Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden Mimar olarak mezun oldum (Near East University). Orta okul döneminde Ebru Sanatı, Hat Sanatı, elemeği çalışmalar ile ilgilendim. Karakalemin yanı sıra bilgisayar destekli perspektif çizimleriyle de ilgilendim. Bu sayede çoğu programa hakimdim ve üniversitede rahat bir öğrencilik geçirdim. Üniversite sonrası Söğüt/Bilecik Ulaştırma ve Eğitim Taburu’nda Vatani Görevi’ni yaptım. Sert geçen kış sebebiyle yıkılan eğitim birlikleri ve hasar gören binaların projelerini dışarıya(para karşılığı) çizdirtmeyerek, rütbelisinden işi talep ederek yeniden çizdim. Aynı zamanda kirpi, kobra, unimog gibi askeri araçların sürücüsü olan rütbelilerimizin taşıdığı tüm amblemler tarafımca tasarlanmıştır. 2014'' İnsana insan olduğu için değer vermek gerektiğini hayat felsefem yaparak din, dil, ırk ayrımı yapmadan her ortamda gördüğüm yanlışları ve kendi doğrularımı yaşayarak, ahlaki davranışlarımla örnek olmaya çalışmaktayım. Yaptığım hizmeti kendimden sonraki kuşakların da gülümseyerek hatırlaması için, en büyük hayalim; hastahane, huzur evi, cami, çocuk ıslah merkezi, fizyoterapi merkezleri gibi projelerde bulunarak vatanıma hayırlı bir insan olmak hayalindedir. Hakkımızda Minel Mimarlık, 1996 yılından bu yana Bursa’ da proje , inşaat, dekorasyon , tadilat alanında faaliyet göstermektedir. Kurucusu ailem olduğu için bir aile şirketiyiz demek doğru olacaktır. Mekanların, mimari projeden uygulamaya kadar her aşamasında mimari disipline uygun çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Dekorasyon işlerini projelendirirken Avan proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini gerekirse 1/1 ölçeğine kadar detaylandırarak projelendiriyoruz. Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar, animasyonlar, VR(Sanal gerçeklik) ve hatta AR(Augment Reality) teknolojilerini kullanarak bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçek boyutunda gösterme olanağı sağlıyoruz. Mimari ve dekorasyon işlerinin uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışıyoruz. Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarla imalat yapıyorum. * Proje danışmanlık ve Ruhsat Projesi hizmetleri, * Uygulama ve iç mimarlık dahil taahhüt işleri, * Sanal gerçeklik gözlüğüyle ; VR(Virtual Reality) ve AR(Augment Reality) desteklenebilecek projeler * 3d ve renkli kat planları ile etüt çalışması, * 3.Boyutta render animasyon ve sunumlar, * 360 derece render ve bu renderlar ile sanal tur oluşturma.

Şunun resmi: Yavuz Şengül
Mimar

Yavuz Şengül

1988''

Şunun resmi: Nermin Şengül
Mimar

Nermin Şengül

1988''

Şunun resmi: Berk Şengül
İnşaat Mühendisi

Berk Şengül

2020''

2000 Yılı. İlkokul gösterisinde Mimar rolündeyim 🙂

Bursaspor Timsah Arena - Soyunma Odaları Tasarım Projesi

Jandarma Ulaştırma Eğitim Tabur Komutanlığı- Söğüt /BİLECİK 2015''

64
Kalite

Amacımız, kaliteli ve Sürdürülebilir olacak inşaat projeleri çizip uygulamak.Müşterimizin ihtiyaçlarını hayata geçirebilmek, bizim için önemli olduğu kadar müşterilerin de kendini güvende hissetmeleri için önemlidir.

33

Takım çalışması

Sektör lideri olmak için, herhangi bir inşaat sorununu çözmek ve sonuçlara ulaştırmak için ekip çalışmasını teşvik etmek bizim için önemlidir.

9

Emniyet

Proje sonrası uygulamalarda; güvenlik planlaması, projede çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya çalışan kişiler için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.

22
Bütünlük

Müşterilerimizle olan ortaklığımız karşılıklı güvene dayanmaktadır ve şirketimizin değer ve yöntemlerini izleyerek müşterilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.