Marina Evleri -Nilüfer Proje Tasarım

Marina Evleri


5 bloktan oluşan 14 bin 89 metrekarelik konut alanına sahip projemizde Açık Havuz, Kapalı Havuz, Kapalı – Açık Çocuk oyun alanları , fitness salonu , sosyal tesis olmak üzere sosyal donatılara toplam 2.923 metrekarelik alan ayrılmıştır.
Deniz manzaralı, ve zengin yeşil peyzaj alanları ile Mudanya ilçesine imzasını atan projemiz ilçenin en dikkat çeken mimarilerini kazandırmıştır.</h4>
B Blok 13 Numaralı Dubleks daire ve Havuz kenarından çekilmiştir.

Proje konumu: HALİTPAŞA MAHALLESİ MUDANYA – BURSA
İnşaat alanına: 14.089 m²

VR Videosunu izleyebilirsiniz.

NOT: Mobil cihazlarla izlerken Youtube uygulaması kullanmanız gerekmektedir.


Urfa’da Bir Villa

Hakan Tokdemir Village’s


İçme suyunun özel oluşturulmuş kuyudan geldiği sistemde, sulama için ihtiyaç duyulan su; drenaj sistemi ile yağmur suyunun toplandığı bir tanktan gelir.

Sürdürülebilir tasarım güneşin kışın evi ısıtmasını ve yazın da güneşten korunmasını sağlar. Jeotermal enerjinin kullanılması, soğutma ve ısıtma sistemleri için enerji tasarrufu sağlar. Odalar, arsanın arka tarafındaki güneş panelleri ile birlikte havuz suyunu ısıtan sarmalla kaplıdır.

Elektrik enerjisi üretimi için arsanın arka tarafına fotovoltaik paneller yerleştirilmiştir.
H3 çevre dostu malzemelerle inşa edildi ve ev içindeki iç mobilyalar, sahibinin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Tasarımın amacı temiz çizgiler ve minimalist estetik ile lüks ve ergonomik bir ortam yaratmaktı. Yapının çevresi, heykeltıraş John Aspras tarafından yaratılan ve evin özetini veren duvar heykelleri ile dekore edilmiştir. Mimari, inşaat malzemeleri ve teknolojiler, hepsi bu dinamik ve çağdaş evin yapımına katkıda bulunuyor.

Soner Bey’in Butik Apartmanı

Soner Bey’in Butik Aile Apartmanı


-Van İlimizde bulunan Soner Bey için istekleri doğrultusunda hazırladığımız dış cephe çalışması.