Rose Cakes Kafe ve Organizasyon

Kafe ve Organizasyon


Bursa’nın 23 Nisan Mahallesinde Kafe ve Organizasyon işlerinin uygulanacağı bir konsept proje hazırladık.

Bu Projenin Sanal Turuna ve görselleştirmeleri paylaşıyoruz. Mekanın Sahibi Sayın Tuğba Gökçe Hanımın isteği doğrultusunda, İç Mimar Uğur Rica ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmayı tasarlarken biz çok eğlendik. Güzel vakit geçirmeniz dileğiyle.


SANAL TUR İÇİN TIKLAYIN.

Marina Evleri -Nilüfer Proje Tasarım

Marina Evleri


5 bloktan oluşan 14 bin 89 metrekarelik konut alanına sahip projemizde Açık Havuz, Kapalı Havuz, Kapalı – Açık Çocuk oyun alanları , fitness salonu , sosyal tesis olmak üzere sosyal donatılara toplam 2.923 metrekarelik alan ayrılmıştır.
Deniz manzaralı, ve zengin yeşil peyzaj alanları ile Mudanya ilçesine imzasını atan projemiz ilçenin en dikkat çeken mimarilerini kazandırmıştır.</h4>
B Blok 13 Numaralı Dubleks daire ve Havuz kenarından çekilmiştir.

Proje konumu: HALİTPAŞA MAHALLESİ MUDANYA – BURSA
İnşaat alanına: 14.089 m²

VR Videosunu izleyebilirsiniz.

NOT: Mobil cihazlarla izlerken Youtube uygulaması kullanmanız gerekmektedir.


Işıksoy Teksti

Yönetim Binaları Tasarımı


Bursa’ nın önde gelen tekstil firmalarından Olan Işıksoy Tekstil için rendering işlemleri ile hazırlamış olduğumuz sanal tur.

2 Adet yönetici ofisi

1 Adet Toplantı odası

Giriş Fuaye alanını kapsamaktadır.


SANAL TUR İÇİN TIKLAYIN.

Bursaspor Timsah Arena

Sanal Tur ve Soyunma Odası Projesi


2016 Yılının son çeyreğinde Bursaspor Klübümüze bedelsiz olarak hazırladığımız sanal tur projemizdir. Yapmaktaki amacımız, stadyumda taraftar bölgelerinin bilinmesi ve kombine satışlarının artışını hedeflemekteydik. Ayrıca Stadyumu yeni yapılmış olan Şehir takımımızın soyunma odalarını da bedelsiz olarak tasarlayarak yönetime sunmuştuk.İç Mimar Uğur Rica ve bu projeye vesile olan Yiğit Gürvardar’a teşekkür ederiz.

Bursaspor Timsah Arena Sanal Turu için Tıklayın